У Чернігові відкрили новий тролейбусний маршрут (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_5409-e1482160485277.jpg)
Відсьогодні в Чернігові почав працювати новий тролейбусний маршрут – №11, який з’єднує прямим сполученням райони Бобровиці та Масанів. Від зупинки вул. Незалежності (Масани) він їздитиме через вул. Бойову, вул. Рокосовського, повз Технологічний університет і до Діагностичного центру, що по вул. Шевченка в районі Бобровиці.
Протяжність тролейбусного маршруту №11 – 19 км. Одне таке коло тролейбус проїжджає за 78 хвилин.
З усіх зупинок на цьому маршруті – 7 нових, на ділянці новозбудованої тролейбусної лінії по вул. Козацькій. Будівництво нової лінії проводилося цього року. Виконавець робіт – чернігівське підприємство, яке виграло тендер. Кошторисна вартість робіт – понад 16,5 млн грн. Третину з них оплачено з міського бюджету і дві третини – за рахунок державної субвенції.
Фото – Віктора Кошмала