У Чернігові вшанують пам’ять жертв голодоморів в Україні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/127489262_3299005673543644_119805133859045375_o-e1606469406158.jpg)
Меморіальний захід із вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні відбудеться в Чернігові сьогодні, 27 листопада, о 16.00 на майданчику біля П’ятницької церкви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові вшанували пам’ять курсантів, що загинули в авіатрощі на Харківщині (Фото)
Усі небайдужі можуть прийти, а також приєднатися до загальноукраїнської хвилини мовчання 28 листопада о 16.00.
Згадаймо кожен своїх і не своїх родичів, безвинно загиблих від страшного штучного голоду. Поділімося цими розповідями, говорімо про той голодомор зі своїми дітьми, запалімо свічки пам’яті на підвіконнях… Збережімо пам’ять і правду, щоб повторення тієї трагедії було неможливим!
Пресслужба Чернігівської міської ради
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv