У Чернігові з понеділка учні 5-11-х класів ходитимуть до школи через тиждень
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/unnamed-2-e1599285664274.jpg)
Зважаючи на стрімке погіршення епідемічної ситуації із захворюваністю на Covid-19, у навчальному процесі загальноосвітніх шкіл Чернігова відбудуться зміни.
З понеділка, 7 вересня, учні 1-4-х класів навчатимуться очно. Натомість навчання учнів 5-11-х класів буде організовано за змішаною формою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє головний освітянин міста Василь Білогура.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня
А саме, клас ділитиметься на дві рівні групи, кожна з них по черзі тиждень опановуватиме новий матеріал зі шкільних предметів у класі з учителями, наступного тижня виконуватиме відповідні домашні завдання, знаходячись вдома.
Таке спільне рішення ухвалили учора на нараді з директорами загальноосвітніх навчальних закладів Чернігова за участю міського голови Владислава Атрошенка з подальшим затвердженням педагогічними радами шкіл міста.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv