У Чернігові за тиждень видали 45 тисяч тимчасових посвідчень для громадського транспорту в режимі спецперевезень

02a8651152763abbd654a3263dec71de-big1080

За тиждень Чернігівською міською радою видано 45 тисяч тимчасових посвідчень для проїзду в громадському транспорті. У місті цього разу діють як вони, так і (в кого залишилися) аналогічні тимчасові посвідчення, видані при посиленні карантинних обмежень навесні минулого року. Окрім того, за своїми службовими посвідченнями, які прирівнюються до цих тимчасових перепусток, у громадському транспорті міста можуть їздити військові та правоохоронці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працює чернігівський громадський транспорт у суботу та неділю

Як повідомив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Чернігівської міської ради Сергій Фесенко, всі підприємства критичної інфраструктури міста вже одержали ці посвідчення для своїх робітників.

«Підприємства, які зараз продовжують працювати і дійсно мають нагальну потребу, отримали тимчасові перепустки у громадський транспорт для своїх колективів у перші ж дні. Зараз, за інформацією від КП «ЧТУ» та від міського управління транспорту, транспорт у години пік заповнений. Тому з наступного тижня ми вже призупиняємо видачу тимчасових посвідчень для проїзду. Життя є життя і ситуації бувають різні – тож у виняткових випадках вони ще будуть видаватися, але кожен такий випадок розглядатиметься окремо. Наприклад, може бути новий працівник на  підприємстві, або в людини стається якась надзвичайна подія непереборного характеру – тоді йтимемо назустріч», – прокоментував він.

Відповідно до рішення виконкому Чернігівської міської ради від 2 квітня, з метою запобігання поширенню небезпечної інфекційної хвороби COVID-19 на території міста Чернігова з 5 квітня роботу міського автомобільного та електричного пасажирського транспорту загального користування зупинено. Він переведений у режим спецперевезень. Термін дії цього режиму – до покращення епідситуації та прийняття внаслідок цього виконкомом окремого рішення.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register