У Чернігові захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг на 20 відсотків

3-0-lechenie-prostudy-v-domashnih-uslovijah-1

За 52 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 11541 особа, з них 6222 дитини, рівень захворюваності вище епідпорогу на 5,5%. Було госпіталізовано 419 осіб, з них 274 дитини. Зареєстровано 23 випадки захворювання серед вагітних та 55 серед медичних працівників.

Про це ЧЕline повідомили у Державній установі Чернігівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я.

Епідемічний поріг перевищено в Борзнянському, Варвинському, Городнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому районах та м.Прилуки, Чернігів.

Введено обмежувальні заходи в Бахмацькому, Борзнянському, Ічнянському, Козелецькому, Коропському, Корюківському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Н.-Сіверському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому, Талалаївському, Чернігівському, Щорському районах та м. Ніжин, Прилуки, Чернігів, в т.ч. додаткові канікули в школах, які потім перейшли в планові канікули.

По м. Чернігову захворіло 4314 осіб, з них дітей – 2420, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 20,3%.

Вірусологічною лабораторією досліджено біологічний матеріал від 5 хворих на ГРВІ, грип, жителів області, в 2 хворих виділено вірус грипу А(Н3N2) – сезонний.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 497 осіб, в т.ч. 155 дітей.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register