Суспільство

У Чернігові з’явиться 5 муніципальних інспекторів з паркування

У квітні при управлінні житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради має запрацювати новий підрозділ — відділ контролю за паркуванням. Такі зміни передбачені новим Положенням про управління ЖКГ міськради. Відповідне рішення прийняте 25 лютого на засіданні 5-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Цим документом збільшується гранична чисельність працівників цього управління на 5 одиниць і відповідно вносяться зміни до структури виконавчих органів міськради. Це будуть інспектори з паркування — посадові особи органів місцевого самоврядування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська міськрада віддає транспортникам 23,5 мільйона гривень

Рішення міської ради прийняте з метою реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», збільшення пропускної спроможності окремих ділянок вулично-дорожньої мережі міста Чернігова, впорядкування паркування транспортних засобів, покращення організації дорожнього руху та забезпечення управлінням ЖКГ міськради відповідних повноважень.

Відповідно до нового Положення інспектори з паркування здійснюватимуть перевірку дотримання Правил дорожнього руху, Правил паркування транспортних засобів у межах компетенції органів місцевого самоврядування. У випадках виявлення порушень вживатимуть заходи щодо притягнення до адміністративної відповідальності винних осіб відповідно до чинного законодавства України та проводитимуть тимчасове затримання транспортних засобів. Для здійснення такої функції Положенням визначено, що інспектори з паркування мають право доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів стосовно зареєстрованих транспортних засобів, їх власників та належних користувачів; до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Іншим рішенням депутати міської ради перерозподілили кошти для закупівлі евакуатора. Він необхідний для того, щоб прибирати неправильно припарковані автівки і відвозити їх на штрафмайданчик. Ця спецтехніка буде на балансі КП «АТП-2528».

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button