Суспільство
У Городнянській ОТГ голосують за нові робочі місця
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/1-15-e1514097346481.jpg)
У Городнянській ОТГ сьогодні, 24 грудня, розпочалися вибори голови громади і депутатського корпусу. Виборчі дільниці, яких тут 26, вчасно відкрилися і вже приймають перших виборців. Черг за бюлетенями поки немає, а тому люди голосують швидко. Виборчий процес проходить спокійно.
«Мені здається, що усе у нас буде добре. А взагалі я голосую за нові робочі місця. Це сама велика проблема нашого регіону», — розповідає виборець Сергій Шпига.
Єдине, що сьогодні лякає виборців Городні – це погода: на вулиці сиро, місцями йде дощ.