Суспільство
У громаді на Чернігівщині лікарю сімейної медицини надали житло
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/420291024_816567950495300_6454246466478756783_n-e1712423342771-780x470.jpg)
Секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко виконав приємну місію – вручив ордер на квартиру лікарю сімейної медицини Миколі Глущенко, який є внутрішньо переміщеною особою.
Про це повідомляє міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині запрацювала аудіовізуальна студія «Контента» (Фото)
На превеликий жаль, там, де раніше жив і працював пан Глущенко, зараз відбуваються бойові дії. Але Менській громаді пощастило з тим, що молодий лікар обрав для проживання саме Мену. Тож сторони підписали договір про користування житлом терміном до 31 березня 2025 року.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv