У громадському транспорті Чернігова рахують пасажирів

0bcdfa2be9dcbb51d846330f25a6aa67-big1080

У Чернігові з метою вдосконалення системи міських пасажирських перевезень проводять наукове дослідження, замовником якого є міське управління ЖКГ, а виконавцем – Чернігівська Політехніка. Перший етап цього дослідження – фіксацію пасажиропотоку – здійснили 16 та 17 червня. Молодих людей, які записували дані про посадку і висадку пасажирів протягом усього рейсу на кожному маршруті, у ці дні в громадському транспорті нашого міста міг побачити кожен.

За словами керівника науково-дослідної роботи доцента НУ “Чернігівська Політехніка” Артема Тарасенка, проведені дослідження дозволять суттєво покращити пасажироперевезення в Чернігові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чернігівській ОДА шукають людину на керівну посаду

 Ми проводимо маркетингове дослідження, метою якого є отримання інформації по пасажиропотоку у міському транспорті. Перший етап дослідження – це підрахунок загального пасажиропотоку. Наступний етап – це опитування серед пасажирів про маршрути, якими вони найчастіше користуються, райони, які відвідують, а також загальну задоволеність міським транспортом.

На основі реалізованих досліджень буде складедена техніко-економічна характеристика старих маршрутів та розроблені нові маршрути, з урахуванням міського пасажиропотоку. Також ми маємо на меті створити інтерактивну модель, спеціальну комп’ютерну програму, яка буде симулювати перевезення пасажирів. Саме за допомогою інтерактивної моделі ми зможемо зрозуміти, які нові маршрути потрібні місту, а також який тип транспорту і якої місткості використовувати на тому чи іншому маршруті, – резюмував Артем Тарасенко.

Варто відзначити, що таке дослідження у Чернігові проводять удруге. Перше було навесні 2013 року. Тоді Чернігівська Політехніка опублікувала монографію з усіма даними і пропозиціями щодо нової мережі. Ці рекомендації впровадили частково – зокрема, створили 11-й тролейбусний маршрут і відновили 9-й, об’єднавши його з другим. А також – запустили маршрут 9А.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register