У Холмах спалили бабу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/28175703_2050396935243513_1296036979_n-e1519041642582.jpg)
У Холминській ОТГ на подвір’ї Будинку культури 18 лютого відшуміли народні гуляння проводів зими. На них із міста Корюківки завітав ансамбль народної пісні «Лілея» та гості з сіл громади: Жуклі, Козилівки, Камки та Радомки.
На святі додержувалися всіх традицій як концертної програми, так і гостинного двору. А яка ж Масниця без кулінарних шедеврів господинь, котрі примудрилися цього дня приготувати сотні млинців із найрізноманітнішими начинками та всіляких смаколиків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сани з їздовими собаками й підкорювачі стовпа: в Корюківці відгуляли Масницю (Відео)
Традиційне спалення опудала Зими також відбулось на холминському гулянні в кінці святкування. Від того, куди похилиться баба, завжди примічали, чи скорим буде прихід весни. Холминська Зима спрогнозувала: весна прийде, не забариться.
Фото: Холминська ОТГ