У Кабміні визначили найкращих керівників регіонів

ukrai[1]

Місто Київ, яким керує Віталій Кличко, та Харківська область на чолі з Юлією Світличною очолили рейтинг регіонів згідно з моніторингом соціально-економічного розвитку за 2017 рік.

Моніторинг опублікувало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

За даними моніторингу, місто Київ на першому місці рейтингу регіонів (глава – Віталій Кличко). Рейтинг обласних держадміністрацій очолила Харківська область (Юлія Світлична). Кличко та Світлична зберігають свої позиції другий рік поспіль.

Київ посів перше місце за більшістю показників. У Харківській області найнижчий по Україні рівень безробіття (методологія МОП) – 6,1%, найвища частка енергії, виробленої з альтернативних джерел, та рівень впровадження енергозберігальних технологій – 30,4 і 72,0% відповідно, та ін.

344628[1]

У першій п’ятірці областей також Рівненська ОДА на чолі з Олексієм Муляренком. Третє місце – у Дніпропетровської ОДА, якою керує Валентин Резніченко.

Замикають п’ятірку лідерів Чернівецька ОДА на чолі з Олександром Фищуком та Тернопільська зі Степаном Барною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано рейтинг шкіл Чернігівської області

Аутсайдери рейтингу Кабміну – Луганська, Донецька, Миколаївська, Чернігівська та Одеська області.

У рейтингу враховувалися соціально-економічні показники регіону за 2017 рік: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток, фінансова самодостатність, розвиток малого і середнього підприємництва та інші показники.

Моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів здійснюється відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 21.10.2015 року № 856 “Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики”.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register