У міськраді розказали, коли чекати нову школу на Бобровиці у Чернігові

4a21440e7c4de1d3c41adfcc9d1d5506-big1080

На території 23-ї чернігівської школи цього тижня демонтовано її старі будівлі. Роботи ще тривають, але ще за тиждень можуть бути вже й завершені, говорять будівельники. На майданчику зараз працює екскаватор і 5-8 самоскидів постійно завантажуються та вивозять будівельне сміття. Найстаріший зі знесених аварійних одноповерхових корпусів – 1928-го року будівництва, другий – орієнтовно 1952-го. Всього демонтажу тут підлягають 7 будівель різного розміру, включаючи вбиральню, майстерні та котельну.

На цьому місці заплановане будівництво сучасної початкової школи та дитсадка, розрахованих на кілька сотень дітей. Враховуючи те, що це будуть єдині школа і садок на весь великий мікрорайон приватного сектору, звести об’єкт намагатимуться якнайшвидше. Раніше чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно зазначав, що орієнтовний термін такого будівництва – від 2 до 4 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мікрорайоні Бобровиця у Чернігові готують майданчик для будівництва нової школи (Фотофакт)

Про перебіг робіт розповідає заступник начальника міського управління капітального будівництва Олександр Макаров:

– 13 жовтня в нас відбулася закупівля робіт стосовно підготовки території до будівництва школи-садочку. І згідно з календарним графіком робіт дана підготовка повинна завершитися до 10 грудня. Вартість робіт згідно договору 1 млн 863 тис. грн. Паралельно в нас ідуть роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації  на будівництво вже нового освітнього закладу. Відповідно до графіку, цей проект повинен бути виготовлений до кінця грудня. Я думаю, що в наступному році будемо мати можливість розпочати й саме будівництво. За міські кошти, а також дуже сподіваюся, що буде можливість додати кошти держави, тоді об’єкт буде завершений набагато швидше. Я не можу сказати остаточно, але орієнтовно будівництво такого об’єкту коштує не менше 100 млн грн, – прокоментував він.

За словами Олександра Макарова, школа-садок, яка проєктується – сучасна. Можливо, вона буде не гіршою за новий дитсадок на Масанах.

Підготовчі роботи до будівництва нового навчального закладу на місці школи №23 ведуться кілька останніх роуків поспіль. Зараз вони вийшли на фінішну пряму.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Прес-служба Чернігівської міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register