Суспільство

У Ніжині відкрився сучасний кол-центр на базі міської лікарні

Для мешканців Ніжина відкрили новий кол-центр на базі міської лікарні імені М. Галицького. Це важливий крок у покращенні доступу до медичних послуг для понад 70 тисяч жителів громади.

Про це повідомляє міська рада.

Кол-центр створено за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України/EU4ResilientRegions».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тисячі абонентів на Чернігівщині залишилися без світла через негоду

Кол-центр, оснащений новітніми технологіями та кваліфікованим персоналом, забезпечує зручну комунікацію між пацієнтами та медичними установами. За статистикою, віддаленим записом на прийом користуються 70-95% пацієнтів, що підтверджує актуальність і необхідність такого сервісу.

Кол-центр надає широкий спектр послуг: від інформації про графік роботи лікарів до запису на прийом до спеціалістів. Тут також можна дізнатися про підготовку до обстежень, безкоштовні послуги та ліки за програмою медичних гарантій, а ще отримати консультації з інших медичних питань. Контактні дані кол-центру вже доступні мешканцям громади.

Цей проєкт створений із використанням комплексних будівельних рішень: перепланування першого поверху лікарні, забезпечення безбар’єрного доступу, ремонт приміщень і облаштування зон рецепції й очікування. Усі ці зміни спрямовані на підвищення комфорту та доступності медичних послуг для пацієнтів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button