У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)

  • У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)
  • У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)
  • У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)
  • У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)
  • У Носівці відкрили льодовий майданчик (Фото)

*Актуально

У Носівці на території місцевої дитячо-юнацької спортивної школи відкрили льодовий майданчик, спорудження якого стало можливим завдяки підтримці «Нашого краю», Носівської міськради та команди однодумців на чолі із Сергієм Колесником.

Льодовий майданчик кілька десятиліть тому працював, але останні роки був у занепаді. І завдяки проекту депутата Носівської міської ради Катерини Ландар, що став переможцем у конкурсі депутатських ініціатив «Нашого краю», фонд «Наш край» виділив 50 тис. грн і робота розпочалася ще влітку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Носівці добудовують нову школу

Там було споруджено свердловину, відновлено огородження майданчика та його освітлення. Відтепер у Носівці дорослі та діти матимуть змогу відпочивати на льоду, займатися спортом і грати в хокей.

У відкритті міської льодової арени взяли участь Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, голова виконкому Чернігівської обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика, очільник благодійного фонду «Наш край» Олександр Любарець, голова Чернігівської обласної федерації хокею Микола Васков.

Володимир Ігнатченко, якого підтримує «Наш край», наголосив, що відновлення льодового майданчика стало можливим завдяки об’єднанню зусиль і наполегливій цілеспрямованій роботі. «Розвиток спорту – справа важлива, і маємо об’єднати зусилля, щоб якомога більше дітей та молоді займалися спортом», – наголосив він. Носівський міський голова вручив подяки активістам, які доклали значних зусиль для відновлення льодового майданчика.

Після урочистого відкриття майданчика відбувся дружній матч із хокею серед команд Носівки та Борзни. Крім того, в спортивній школі працюватиме прокат ковзанів, аби всі охочі могли проводити корисно час на льодовому майданчику.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register