Суспільство
У Прилуках «Муніципальний контроль» шукає тих, хто не економить світло
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/322078526_828743228199294_3305461762733823173_n-e1672128470194-780x470.jpg)
У Прилуках працівниками КП “Муніципальний контроль” у темну пору доби проведений рейд з ціллю виявлення мешканців багатоповерхівок, які не економлять електроенергію й не вимикають світло в під’їздах будинку в вечірній час доби.
Про це повідомляє міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грип на Чернігівщині вщухає
У ході рейду виявлено будинки, жителі яких не переймаються проблемами сьогодення й не вимикають електрику, у той час як країна потерпає від її нестачі.
«Інспектори “Муніципального контролю” звертаються до мешканців Прилук з проханням добросовісно та з розумінням відноситися до споживання електроенергії в військовий час»,- йдеться у повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv