У селі на Чернігівщині мріють про веломаршрут гідрологічним заказником
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348360236_633785591628559_6357992811054876597_n-e1684924397770-780x470.jpg)
Завдяки громадському бюджету в населених пунктах чи навчальних закладах Чернігівщини вже реалізовано чимало проєктів. І хоч нині в Україні триває війна, відповідно, є величезна купа різних проблем, ставити життя на паузу не можна.
У Менській громаді 11 навчальних закладів розробили різні проєкти, які хочуть реалізувати завдяки громадському бюджету. Ці задуми покликані урізноманітнити життя в селах, зробити його більш цікавим і змістовним. Один із особливих проєктів – в учнів Блистівського ЗЗСО I-III ступенів «Веломаршрут стежками гідрологічного заказника «Блистовське».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348383413_849987266460888_451484163036680086_n-1024x577.jpg)
«Маршрут буде прокладений найкрасивішими місцями заказника та передбачатиме відвідування головних гідрологічних озер і річок. Проєкт спрямований на залучення дітей до активного відпочинку, популяризацію природних пам’яток і розвиток туризму.
Розпочинається маршрут біля річки Пулка села Блистова та пролягає територією гідрологічного заказника «Блистовське».
Веломаршрут буде помаркований, на зупинках планується встановлення інформаційних стендів, ботанічних табличок, вказівників й облаштування місць відпочинку», – у коментарі для ЧЕЛАЙН зазначає Роман Боюн, житель села Блистова.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348368346_938071250799538_7095391938023257443_n-1024x577.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реєстрація місця проживання: як отримати витяг до паспорта
Примітно, що користуватися маршрутом зможуть усі учні громади, а також туристи з різних куточків України. Якщо проєкт буде успішним, він приверне увагу багатьох людей, які захочуть відвідати громаду.
На втілення в життя задуму потрібна 351 тисяча гривень, як і на інші проєкти від інших учасників.
Підтримати проєкт №11 «Веломаршрут стежками гідрологічного заказника «Блистовське» можна за посиланням https://budget.e-dem.ua/7423010100. Щоправда, є нюанс: голосувати можуть лише зареєстровані жителі громади.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348362147_255233570383314_4165134150136176163_n-1024x577.jpg)
Ірина Осташко
Фото – Роман Боюн
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv