У штаті КП «Муніципальна варта» будуть працювати чотири інструктори
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/4929494648d95340b85d0cd7b42c9f3e-big1080-e1645526433763.jpg)
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 лютого своїм рішенням дозволив збільшення чисельності працівників КП «Муніципальна варта» на чотири штатні одиниці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова запропонував свій варіант організації тероборони
Коментуючи це рішення на засіданні виконкому, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що необхідність його прийняття пов’язана з залученням містом чотирьох інструкторів.
З повним текстом проєкту прийнятого рішення виконавчого комітету можна ознайомитися на вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація» — «Проєкти рішень виконкомів».
Пресслужба Чернігівської міської ради
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv