Суспільство
У закладах освіти продовжено опалювальний сезон
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-20140925123821-834-e1555410910352.jpg)
Від сьогодні в закладах дошкільної освіти Чернігова тимчасово продовжено опалювальний сезон, про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє головний освітянин міста Василь Білогура.
Таке рішення було прийнято через різке зниження температури повітря. Просто зараз триває підключення дитячих садків до централізованої мережі опалення.
Нагадаємо, через низьку температуру в приміщеннях навчальних закладів на сайті міськради вже створили петицію.