Учні середньої і молодшої шкіл здаватимуть ЗНО

761785_w_300[1]

Учні молодших та середніх класів, як і випускники, також здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Тест збирається впровадити Міністерство освіти і науки.

ЗНО у початковій школі – експеримент. Його здаватимуть не всі, а лише вибірка учнів. Завдяки цьому відстежуватимуть якість освіти, передає obozrevatel.

“Ми порахували, що до моніторингу слід залучити 6000 четвертокласників (всього в Україні їх близько 400 000). Цього достатньо, щоб встановити, які тенденції існують в початковій школі з точки зору формування читацьких і математичних компетенцій випускників. І це будуть дуже хороші дані для аналізу Міністерству освіти, Національній академії педагогічних наук тощо”, – повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Тестування у середній школі стане іспитом, щоб вступити до старшої школи. Відповідно до законопроекту “Про освіту” планують перевести шкільну освіту на 12-річне навчання. Останні три роки навчання стануть профільними.

“Іспит після 9-го класу буде носити характер іспиту високих ставок. Тому цей іспит повинен проводитися на основі тих же процедур, що і ЗНО для вступу до вузів – для забезпечення незалежності та об’єктивності проведення та визначення результатів”, – наголосила віце-президент Київської школи економіки, колишня заступниця міністра освіти Інна Совсун.

На конкурсній основі відбиратимуть і учнів до престижних шкіл.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register