lifecell запускає 4,5 G та дарує чернігівцям подарунки і спеціальні пропозиції

DJI_0040

Зв’язок 4.5G від lifecell уже в Чернігові! Усі бажаючі жителі міста та гості міста зможуть випробувати його під час промо-акцій, які відбудуться 21 липня за адресою вул. Кирпоноса, 34. До речі, високошвидкісним інтернетом 4,5G в діапазоні 1800 вже охоплено 909 українських міст.

 21 липня в Чернігові обіцяє бути насиченим на приємні події і враження, адже для містян організатори промо-акції підготували подарунки та спеціальні пропозиції: 45 ГБ інтернет-трафіку в подарунок на 7 днів, 3 місяці безкоштовного користування музичним додатком fizy та 50 ГБ хмарного сховища lifebox на 3 місяці. Всі відвідувачі матимуть можливість відчути інші переваги від лідера нового покоління Інтернету 4.5G, побачити приклади цифрового майбутнього, придбати USIM-карту або замінити на неї свою стару SIM-карту lifecell.

Доступно про  4.5G від lifecell

Зв’язок 4.5G від lifecell — це четверте покоління сучасного високошвидкісного мобільного Інтернету на базі технології LTE Advanced Pro, що забезпечує користувачам до 5 разів вищу швидкість завантаження (download), в 10 разів вищу швидкість передачі даних (upload), а також миттєву реакцію сайтів та додатків порівняно з 3G. Лише завдяки 4.5G абоненти lifecell отримають суттєво вищу швидкість передачі даних, досвід користування найкращими діджитал-сервісами, доступ до фінансових сервісів, перегляд HD-відео без затримок, можливість грати в онлайн-ігри будь-якої складності та для бізнес-користувачів – можливість більш зручно здійснювати віддалену роботу.

Аби кожен абонент зміг скористатися найшвидшим мобільним Інтернетом в Україні, необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою щонайменше 4G/LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти, можна кількома способами: набравши номер *455# та натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши оператору контакт-центру lifecell на номер 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку My lifecell. Потрібну інформацію можна також прочитати на сайті https://4g.lifecell.ua.

Для зручності абонентів lifecell не встановлюватиме окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 3G+ та 4.5G буде тарифікуватися однаково. Абоненти зможуть самостійно обирати, якою технологією користуватися в налаштуваннях свого телефону.

Найшвидший Інтернет на сьогодні – 4.5G

4.5G дозволить чернігівцям отримати надзвичайно мобільний Інтернет, який за швидкістю складає конкуренцію домашньому та доступний всюди, де є покриття мережі.
Щоб підключитись до 4.5G смартфон абонента повинен підтримувати технологію LTE, та працювати з сім-карткою нового відповідного стандарту – USIM. До речі, якщо карта куплена більше як два з половиною роки тому і  LTE не підтримує – її можна замінити у магазинах lifecell або під час промо-акції 21 липня.

Якщо телефон та SIM-карта підтримують стандарт LTE – в налаштуваннях телефону варто обрати мережу 4G – та вільно, в рамках тарифів, які включають Інтернет,  користуватися високошвидкісним Інтернетом.
Завдяки створеній lifecell додатковій ємності мережі, навіть у моменти пікового навантаження абоненти не відчуватимуть уповільнення швидкості  Інтернету. На 4.5G можна швидко завантажувати великі файли, безперебійно дивитися онлайн відео у високій роздільній здатності, блискавично завантажувати будь-які інтернет-сторінки.
Шановні чернігівці,  завітайте на промо-акцію і ви не пошкодуєте! Адже насамперед вона змінить вашу уяву про швидкісний Інтернет! Бо те, що вчора здавалося нездійсненним, сьогодні – вже реальність! Із  4.5G ви досягнете нових висот в роботі, а також він прикрасить ваше дозвілля. Також не забувайте, що під час акції організатори щедро роздаватимуть подарунки. Тож чекаємо на вас!

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register