Упродовж минулої доби рятувальники 8 разів залучались до ліквідації пожеж (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/izobrazhenie_viber_2021-03-17_08-48-48-e1615979597663.jpg)
Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 3 пожежі у житловому секторі громадян. Травмовано 1 особу, 1 особу врятовано. Їх причинами послужили порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, коротке замикання електромережі та пустощі дітей з вогнем. Внаслідок пожеж вогнем пошкоджено 3 будівлі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячі пустощі з вогнем призвели до пожежі будинку в Чернігові
Крім того, рятувальники 5 разів залучалися до надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, зокрема відділення 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини залучалось для надання допомоги по рятуванню 70-річного рибалки, який провалився під кригу на р. Десна в межах м. Чернігів. До прибуття пожежно-рятувального підрозділу чоловіка було врятовано місцевими жителями. Рятувальники транспортували потерпілого до карети швидкої медичної допомоги. Ще чотири рази підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області залучались для буксирування транспортних засобів, що потрапили до складних ділянок автошляхів області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області