Суспільство
В електричках чернігівські пільговики їздитимуть безкоштовно
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/1772412-e1478173044601.jpg)
У 2017 році чернігівці-пільговики матимуть право на безкоштовний проїзд в електропоїздах приміського сполучення. А саме з Чернігова до Ніжина, Неданчичів та Горностаївки.
Компенсація за виконання безоплатних перевезень окремих категорій пасажирів регіональної філії «Південно-західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету в межах видатків, затверджених міськрадою на 2017 рік у розмірі 600 тисяч гривень.