Суспільство
В громаді на Чернігівщині висадили новий парк
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/278845003_396233009079875_582758299493643654_n-e1652005512892.jpg)
Молоді саджанці сосни, берези, горобини, черемхи висадили мешканці Малої Загорівки у своєму селі. До створення нового парку охоче долучилися місцеві мешканці.
Староста Малозагорівського старостинського округу Микола Пшенишний зазначив: «Ідея створення молодого парку виникла давно, адже територія велика і хотілося б її і прикрасити, і принести користь жителям. Зважаючи на всі події, які відбуваються у країні зараз, вирішили висадити парк на честь Перемоги над рашистами. Буде рости, зміцнюватися і розквітати, як наша країна».
На сьогоднішній день мешканці села висадили 350 молодих дерев, але малозагорівці не хочуть зупинятися і вже восени розширять територію парку, поповнивши її такою ж кількістю нових саджанців. Також у планах старости є закладка яблуневого саду.
![279031440_396233075746535_3072652579716821853_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/05/279031440_396233075746535_3072652579716821853_n.jpg)
Війна – не привід зупинятися, вона стимулює нас йти вперед до перемоги та розвитку.