В області за продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім особам продавцям анулювали ліцензії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/Alkogol37-e1636021717674.jpg)
На сьогодні залишається актуальною проблема вживання алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. На жаль, деякі продавці зазначеної групи товарів безвідповідально ставляться до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антисанітарія та алкоголь: у Чернігові виявили недобросовісну матір (Фото)
Від початку року зафіксовано 22 випадки продажу неповнолітнім особам підакцизної групи товарів. Відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», до підприємців лише за продаж підакцизних товарів неповнолітнім застосовані штрафні фінансові санкції на загальну суму 74,8 тис. грн, а ліцензії передано на анулювання.
Пресслужба Головного управління ДПС у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv