В ОДА розповіли, скільки грошей витратять на ремонт доріг області

дороги-1-737x492

На ремонт і утримання автомобільних доріг державного значення Чернігівщини цьогоріч із Державного бюджету виділено близько 484 мільйонів гривень.

Із них понад 278 мільйонів гривень планується витратити на поточний середній ремонт дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, 75 мільйонів гривень на трасу Кіпті – Глухів – Бачівськ, більше 25 мільйонів гривень на напрям Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч, 39 мільйонів гривень на сполучення Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин і 30 мільйонів гривень на дорогу Талалаївка – Ічня – Тростянець – Сокиринці.

Крім того, більше 10 мільйонів гривень виділено на капітальний ремонт мостового переходу через струмок біля села Охоньки Прилуцького району (дорога Київ – Суми – Юнаківка) та близько 26 мільйонів гривень – на проектно-вишукувальні роботи майбутніх років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мільярди на ремонт доріг: чернігівський напрямок в списку

Відповідне рішення затверджено розпорядженням уряду.

Окрім вищезазначених доріг, в області ремонтуватимуть автошляхи місцевого значення, які з 1 січня передані зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до обласної державної адміністрації, зокрема на баланс Управління капітального будівництва ОДА. Усього – 764 автошляхи загальною протяжністю майже 4,8 тисячі кілометрів.

На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Чернігівщини з державного бюджету в 2018 році передбачено понад 426 мільйонів гривень.

На поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – близько 193 мільйонів гривень, на експлуатаційне утримання – 145 мільйонів гривень. Ще 3 мільйони підуть на розробку проектно-кошторисної документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко зробив «сенсаційну» заяву про ремонт доріг під дощем

На капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області планується витратити більше 34 мільйонів гривень, на поточний і середній ремонт – 51 мільйон гривень.

Перелік автодоріг загального користування місцевого значення області, які ремонтуватимуть цього року, нині погоджується з Державним агентством автомобільних доріг України. Найближчим часом він буде затверджений розпорядженням голови ОДА і оприлюднений.

«Додатково на розвиток дорожньої інфраструктури Чернігівщина планує отримати близько 300 мільйонів гривень за рахунок перевиконання митних надходжень. Точніше прогнозувати цю суму можна після затвердження щомісячних індикативних показників митних платежів. Минулого року за рахунок митного експерименту область отримала понад 203 мільйони гривень. Сподіваємося, що цьогоріч митні надходження дадуть змогу здійснити значний обсяг ремонтних робіт на автошляхах Чернігівщини», – зауважив голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч.

Джерело: прес-служба Чернігівської ОДА

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password