В школах Чернігівщини видаватимуть новий документ
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/6be874d509c46bc06ce54a5d1f0610cf-e1551908032594.jpeg)
В Україні учням шкіл замість атестатів видаватимуть свідоцтва. Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні у середу, 6 березня, повідомила прес-служба Міносвіти України.
Закінчивши четвертий клас учні отримуватимуть свідоцтво про початкову освіту, закінчивши дев’ятий – свідоцтво про базову середню освіту, а після 11-го (12-го) класу – свідоцтво про повну загальну середню освіту.
Свідоцтва будуть виготовляти з використанням шрифту Брайля для людей з порушеннями зору.
Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич зазначила, що ще з радянських часів в Україні є атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але у всіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена.
Всі свідоцтва будуть внесені в єдину базу. Таким чином планують полегшити відновлення документів та перехід дітей з одного освітнього закладу до іншого.