Ви оціните: кращі бетонозмішувачі середнього класу

177602-1

Кладку цегли та влаштування фундаменту неможливо уявити без бетонної суміші. Безсумнівно, розчин можна приготувати вручну, а можна полегшити ношу і довірити трудомістку роботу бетонозмішувачу. Розмаїття моделей на ринку істотно ускладнює вибір. Фахівці e-Katalog підготували шорт-лист бетонозмішувачів, які добре себе проявлять на будівельному майданчику.

SKIF BSM-160

SKIF BSM-160 — професійний бетонозмішувач для приготування будівельних розчинів. Оснащений сталевим вінцем, який вирізняється тривалим терміном експлуатації. Потужність двигуна — 550 Вт. За один раз можна отримати до 120 л бетонної суміші. Завдяки досить широкому отвору бочки зручно завантажувати сировину і вивантажувати готовий розчин. Грушу можна зафіксувати у 14 положеннях. Передбачено транспортувальні колеса, тому проблем з перевезенням агрегату по ділянці не виникне.  У незавантаженому вигляді модель важить 72 кг.

Kentavr BM-180E

Електричний бетонозмішувач Kentavr BM-180E оптимально підходить для використання в приватному будинку і на дачі.  Місткість барабана становить 180 л, а об’єм готової суміші — 165 л. Агрегат працює за класичною схемою змішування — гравітаційною. Потужність двигуна, яким оснащено модель, становить 900 Вт, що забезпечує досить швидке приготування бетону. Частота обертання барабана — 30 оборотів за хвилину. Пристрій важить 56 кг, що робить його мобільним.

Intertool DT-9160

Intertool DT-9160 призначений для приготування будівельних розчинів і бетонних сумішей. Місткість барабана заявлена на рівні 160 л. Потужність асинхронного двигуна становить 550 Вт, а частота обертання барабана — 30 оборотів за хвилину.  Конструкція з колесами забезпечує зручність експлуатації.

Altrad Liv MLZ 145 NG

Бетонозмішувач Altrad Liv MLZ 145 NG оснащено двигуном потужністю 799 Вт, що забезпечує досить швидке приготування розчину. У барабані місткістю 145 л за один раз можна приготувати до 110 л. Модель функціонує від стандартної мережі 220 В.

Odwerk BM 140

Агрегат редукторного типу оснащений двигуном потужністю 375 Вт і працює від мережі 220 В. Загальна місткість барабана становить 142 л, а об’єм готового розчину — 112 л. Завдяки компактному розміру, відносно невеликій вазі й наявності транспортувальних коліс бетонозмішувач можна легко переміщати по будмайданчику.

AgriMotor B1510-FK

Вінцевий бетонозмішувач призначений для робіт у побуті. Для обертання барабана (155 л) використовується однофазний мотор потужністю 1000 Ватт.  Готового розчину виходить 110 л. Вінець виготовлений з чавунного сплаву, тому здатен прослужити тривалий період. Агрегат видає шум на рівні 88 дБ, що є нормальним показником для роботи в закритих приміщеннях.
Модель важить 56 кг. Два суцільнолитих транспортувальних колеса дають змогу переміщати бетонозмішувач без особливих зусиль.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register