Від сьогодні у Чернігові розпочинається безкоштовна вакцинація тварин проти сказу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/2020-05-18_161752-e1589808042537.jpg)
З 18 травня в обласному центрі розпочинається планове щеплення від сказу собак та котів. Як і торік, фахівці міської державної лікарні ветеринарної медицини працюватимуть у різних мікрорайонах Чернігова. Вакцинуватимуть як домашніх улюбленців, так і вуличних тварин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Торік у Чернігові державні ветлікарі вакцинували проти сказу понад 3000 тварин
Акція триватиме протягом чотирьох днів, і за цей час ветлікарі планують охопити своїми послугами максимальну кількість тварин. Відтак власники домашніх собак і котів, а також опікуни безпритульних мають можливість потурбуватись про здоров’я своїх підопічних, скориставшись нагодою безкоштовно вакцинувати їх від такого небезпечного захворювання, як сказ.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv