Суспільство

Відомі чернігівці розповіли про найбільші виграші в лотерею

Нещодавно житель Чернігівщини виграв кругленьку суму в лотерею. Звісно, за щасливчика можна лише порадіти. А от цікаво, чи грали в лотереї і чи щось вигравали відомі чернігівці?

Віктор Бистров, депутат Чернігівської міської ради

Вигравав багато що: від сертифіката на відкриття дитячого магазина в Чернігові до м’яча «Динамо» (Київ) із підписами гравців.

До лотерей ставлюся з гумором, головне, щоб виграш у них не перетворювався на нав’язливу ідею і не шкодив фінансово. Для мене особисто цікаві конкурси на спортивну тематику або промоакції.

Марина Рейко, депутатка Чернігівської міської ради

У лотерею не вигравала, хоча кілька разів купувала лотерейні білети. Розглядайте це не як спосіб збагачення, а як гру.

Вигравала у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, зайняла друге місце, коли навчалася в університеті. Проте приз обіцяний не отримала, тільки троянду і вже після універу ввійшла до десятки переможців на кращу ідею для скульптури від ГО «Громадська думка». Подарували цифровий фотоапарат і запропонували працювати в газеті. То був найбільший виграш.

Юрій Дахно, краєзнавець, власник колекції старожитностей

Я невезучий у цьому. А ось у сусідньому селі Шибиринівка, ще за часів союзу один товариш виграв легковий автомобіль. І цей лотерейний білет продавець мало не насильно йому впарив. Перекидалися сюди-туди, доки покупець таки взяв. Недореалізовані білети продавцям доводилося забирати собі, тож і попочухався по тому.

Особисто я ставився з недовірою, бо, крім того везунчика, знаю про випадок, коли один товариш купив цілу пачку з номера по номер, а білет із виграшем у пачці був відсутній.

Сергій Бутко, представник Інституту національної пам’яті в Чернігівській області

Ні. Не брав участі у цьому. До цього в мене відсутні як позитивні, так і негативні думки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикраси, картини і брелоки: чернігівський хімік створює неймовірні вироби з бісеру

Марина Коваленко, артистка-вокалістка

Дуже-дуже давно ми грали в «Лото Забаву», але виграшів великих не було, до 100 грн і все. А зараз не граємо, чомусь нецікаво…

Михайло Жирохов, історик, військовий експерт

Ніколи не брав участі у лотереї, оскільки вважаю себе людиною без вдачі, необхідної для таких випадків. Конкурси тільки на різних заходах дружніх, на зразок корпоративів із безпрограшною лотереєю.

Сєргєй Карась, чернігівський журналіст

Здається, лотерейних квитків ніколи не купував. У букмекерів двічі робив ставки: на те, що Україна переграє Хорватію у чвертьфіналі Євробаскету-2013, і на те, що «Арсенал» пройде «Баварію» у 1\8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів 2013\14. Обидва рази програв. Загалом про лотереї нічого не думаю. Але зараз беру участь в акції «Благодійна ставка» від Обласної федерації баскетболу: поставив на те, що розігруючий чернігівської команди «Молот-БФ 7Я» Денис Заворотний зробить дабл-дабл у першому матчі цього календарного року. Ідея в тому, що якщо ваша «ставка» зіграла, ви перераховуєте суму «ставки» на допомогу ЗСУ. Тобто виграти в такому випадку можете не ви, а виключно наші військові. Й це ота «лотерея», яка на сьогодні мене найбільше влаштовує.

Ірина Осташко

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button