Відповідники смайликам із Чернігівщини порозбирали політики та викладач університету

2019-09-19_170440

19 вересня світ відзначає День смайлика. Саме цього дня професор Університету Скотт Фалман запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів: двокрапка, дефіс, дужка.

Але на Чернігівщині чоловік вигадав відповідник всесвітньовідомим «смайликам» – у вигляді жестів руками. 47-річний гончар Олег Луцук із села Стольне Менського району створив цілу колекцію.

«Це в мене була така авторська серія смайлів. Гуляючи в інтернеті, я натрапив на ці смайли й одразу виникла ідея зліпити якісь емоції – чіпляючи на руки комбінації пальців: як позитивні, так і негативні. Наприклад, палець догори, палець донизу, «фак.», дуля і так далі. Всі можливі комбінації з пальців рук. Вони, до речі, вже майже всі розійшлися по різних кабінетах людей. Першими зняли фоторепортаж про мою колекцію кореспонденти радіо «Свобода». Після того її побачила країна й одна з політичних партій купила в мене перший смайлик, ще кілька рук забрали політики, імен яких я не хочу називати. А один із експонатів потрапив до викладача Ніжинського університету», – розповідає Олег Луцук.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гончар зі Стольного створив «смайлики» по-українськи

Майстер зазначив, що згодом може з’явитися ще одна серія смайликів, але вона вже буде оновлена та вдосконалена.

«Я взагалі займаюся більш серйозною роботою, і те, що з’являється щось подібне на смайлики, це можна сказати, «побічний ефект». Просто треба підвищувати свій рівень і весь час потрібно щось вигадувати. Думаю, найближчим часом з’явиться щось нове і цікаве, тим паче ми вже розпочали заняття з дітками. А вони надихають на нові образи. Можливо, і тему смайликів ми теж порушимо, бо людям вони цікаві, багато людей на них приїжджали подивитися. Тільки обов’язково щось оновимо або вдосконалимо», – сказав гончар.

2019-09-19_170425

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register