Відсутність газу для опалення восьми бюджетних закладів у Чернігові класифікована як надзвичайний стан

2021-10-11_150332

Щодо бюджетних закладів, які використовують природний газ самостійно. За результатами селекторної наради, яку провів 8 жовтня профільний міністр за участі голови НАК «Нафтогаз» і керівників державних адміністрацій та громад, визначена процедура, за якою рекомендовано діяти територіальним громадам. Сьогодні, 11 жовтня, в Чернігові ці рекомендації виконані. А саме, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення, яким неможливість початку опалювального сезону у восьми бюджетних закладах міста через відсутність природного газу класифікована як надзвичайний стан. Обіцяно, що НАК «Нафтогаз» після цього забезпечить необхідні ліміти газу. Про це на засіданні комісії проінформував заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні в Чернігові розпочали опалювальний сезон

У Чернігові в групі бюджетних закладів, які мають окремі газові котельні або побутові котли і тому повинні купувати газ окремо – Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району м. Чернігова, КНП «Сімейна поліклініка» (на Рокоссовського, 47), КНП «Міський стоматологічний центр», Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, дві бібліотечних філії та ЗНЗ №66. Останній із цих об’єктів є найбільш уразливим, тому його котельню для убезпечення в майбутньому від подібних ситуацій зараз юридично передають з відання управління освіти в цілісний майновий комплекс, який орендує в міста і для якого закупає газ АТ ОТКЕ.

Для більшості ж чернігівців – тобто всіх споживачів теплової енергії, підключених у нашому місті до централізованого опалення, – опалювальний сезон, відповідно до розпорядження міського голови, розпочинається з сьогоднішнього дня. Тепло вмикають для 1284 житлових будинків, 52 дитсадків, 32 шкіл, 9 лікарень та інших об’єктів. Комфортніше в них має стати вже протягом доби.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register