Виробництво алкоголю в Україні відновлюється

maxresdefault76-900x506

У травні поточного року, порівняно із аналогічним періодом минулого року, виробництво горілки в Україні збільшилося на 26,8% — до 1,74 млн дал.

Про це повідомила Державна служба статистики, передає УНН.

Також за рік Україна збільшила виробництво коньяку та бренді — на 31%. Зокрема, у травні було вироблено 167 тис. дал відповідної продукції.

Також було зафіксовано збільшення виробництва лікерів. У травні, порівняно з аналогічним періодом минулого року, виробництво лікерів зросло на 43,5% — до 782 тис. дал.

Нагадаємо, протягом останніх трьох років ринок легального алкоголю в Україні переживав період глибокої стагнації. Лише за підсумками 2017 року виробництво офіційної горілки скоротилося приблизно на 20%.

Причини занепаду легальних виробників фахівці вбачають у недолугій податковій політиці держави, яка пішла на значне підвищення алкогольних акцизів, надавши таким чином тіньовим гравцям ринку карт-бланш для активного розвитку.

Загострилася ситуація через низьку купівельну спроможність громадян та неефективну боротьбу з «нелегалами» з боку правоохоронних органів. У підсумку — рівень тіньового алкогольного ринку, за різними оцінками, наразі досягає позначки від 60% до 70%.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register