Віртуальна мандрівка Чорнобилем, збір історій та розмова про його майбутнє: стартував освітній онлайн-проєкт «Чорнобиль. Подорож»

4AES

У мережі запустили освітню і комунікаційну платформу «Чорнобиль. Подорож», що стала продовженням однойменної мультимедійної виставки, відкритої на ВДНГ до 35-річчя чорнобильської катастрофи. За посиланням https://chornobyljourney.org користувачів чекає інтерактивна подорож у просторі та часі: зокрема політ над сучасною Прип’яттю та закинутими селами Полісся, хронологія аварії та розмова про майбутнє зони відчуження, світовий контекст 1986 року та історії людей, чиї долі змінила катастрофа. Сайт створений за принципами скролітелінгу — це безперервна розповідь з мультимедійними елементами, що активуються під час гортання і натискання.

Що можна зробити на сайті «Чорнобиль. Подорож»

Стати учасником проєкту — поділитися історією про Чорнобиль чи баченням його майбутнього
У блоці «Люди» на користувачів чекають історії свідків, сучасників аварії на ЧАЕС, а також спеціальна форма, щоб доповнити проєкт своєю історією. Щоб поділитися думкою про розвиток Чорнобиля, натисніть на відео з дискусією фахівців у блоці «Сьогодні, завтра».

Розвіяти головні міфи про Чорнобиль разом із фахівцями
Над проєктом працювала команда з понад двохсот фахівців: від істориків до радіологів. На сайті представлені розсекречені документи та наукові дослідження, що допомагають розібратися у причинах трагічних подій та зруйнувати поширені міфи про Чорнобиль.

Вирушити у віртуальну подорож зоною відчуження
Побачити з висоти пташиного польоту теперішній стан Чорнобиля, Прип’яті, радіолокаційну станцію «Дуга» та покинуті села Полісся можна у блоці «Природа» завдяки відео, спеціально знятому для проєкту «Чорнобиль. Подорож» у форматі 360⁰.

Сайт працює в режимі бета-тестування. З питаннями користувачі можуть звернутися до технічної підтримки: [email protected]

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register