Вишиванкове свято в центрі зайнятості (Фото)

  • Вишиванкове свято в центрі зайнятості (Фото)
  • Вишиванкове свято в центрі зайнятості (Фото)
  • Вишиванкове свято в центрі зайнятості (Фото)

Працівники центрів зайнятості області 18 квітня долучилися до Всеукраїнського свята вишиванки. Тож на роботу цього дня йшли всі, як на свято, в національному одязі, в піднесеному настрої, який намагалися передати відвідувачам.

Про це ЧЕline повідомили представники обласного центру зайнятості.

У центрах зайнятості цього дня – особлива атмосфера. Окрім працівників у вишиванках, цілий вернісаж рушників, в орнаментах та кольорах яких уся магія, любов і культура кожного регіону України. Так, червоні квітки львівської вишивки символізують життя, енергію, любов; сварга на візерунках Івано-Франківщини – це символ неба, щастя, сонця, а природний зелений колір – це святий дух і матінка-природа. Вінничани традиційно вишивають кадуцей, який означає еволюцію, та застосовують жовтий колір, що асоціюється з сонцем, святістю та духовністю. На черкаських орнаментах знайдемо дерево роду, а це – життя, безперервний потік енергії.

Наші ж чернігівські ж майстрині традиційно зображують на рушниках восьмикутну червону зірку, що є уособленням сонця, зорі, янгола-охоронця, а також застосовують білий колір, який символізує Творця, силу та світло.

Долучитися до вивчення народних традицій цього дня мали змогу й безробітні, які відвідали центри зайнятості та стали учасниками культурно-просвітницької акції, що пройшла під гаслом «Вишиванка – генетичний код нації – споконвічний оберіг України».

Читайте новини ЧЕline у Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password