Суспільство
Вовк у собачій буді: на Чернігівщині дику тварину посадили на ланцюг (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/51762694_1627267154042898_3867977951127535616_n-e1549445715618-1-e1549786946533.jpg)
У селі Крехаїв на Чернігівщині зоозахисники на подвір’ї, господарі замість собаки тримають дикого вовка. Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Зоозахисники, які прийшли, аби забрати дикого звіра, впевненні, що це дорослий самець. Виглядає він не змарніло, але з роздертих ясен тече кров, грається з цуценям і дає людям посадити себе в клітку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятувати вовка: зоозахисники б’ють на сполох
Коли вовк вже майже в машині, знаходиться нетверезий чоловік. Він проти, аби тварину забрали, але довести законність перебування дикого звіра у приватному будинку не може
Забрали вовка до харківського екопарку. Там на гостя вже чекають і готові оформити його офіційно. Він зможе жити хоч і не в дикій природі, але принаймні не на ланцюзі.