Вулиця Івана Мазепи на перетині з новою дорогою – вже з новою транспортною розв’язкою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/508af20c5073695e028ce7a03baace56-big1080-1-e1599628598872.jpg)
У Чернігові з 7 вересня відновили рух автотранспорту вулицею Івана Мазепи на її перехресті з новозбудованою дорогою до мікрорайону «Шерстянка». На цьому перехресті влаштована кругова транспортна розв’язка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проїзд по новозбудованій дорозі на Шерстянку відкриють вже восени
Окрім перепланування проїжджої частини, тут перероблені контактна мережа тролейбусів та супутні комунікації. Зокрема, дві кабельні лінії ЧТУ тепер прокладені під землею у спеціальному лотку, що дасть можливість у подальшому виконувати їх ремонт або заміну вже без пошкодження асфальтного покриття.
Безпосередньо ж на новій дорозі на «Шерстянку» будівельні роботи ще продовжуються, тому проїзд нею поки що закритий.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба Чернігівської міської ради