Японці вдягнуть чернігівських патрульних

Формений одяг отримають дільничні офіцери поліції.

Церемонія передачі однострою відбулася днями у МВС України.

Про це ЧEline повідомили у Національній поліції України.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що Посол Японії в Україні Шигекі Сумі офіційно передав документи на грант від Уряду Японії. Цей грант є технічною допомогою і пов’язаний з наданням зимового однострою для дільничних офіцерів поліції – понад 9,5 тисяч комплектів.

«Це обмундирування дуже правильно і гарно змодельоване. Для поліцейських у невеликих містах і селах, які безпосередньо працюють на місцевості, це дуже зручний і теплий зимовий одяг», – підкреслив глава МВС.

Він також додав, що представлені тут японські автомобілі також є елементом співробітництва України і Японії. Контракт на поліцейські позашляховики «Mitsubishi Outlander» вже перебуває на завершальній стадії технічного оформлення.

«У 2017 році ці машини вже будуть у розпорядженні поліцейських», – повідомив Арсен Аваков.

За словами Надзвичайного і Повноважного посла Японії в Україні Шигекі Сумі, Японія вже передала для української поліції близько 1,6 тисяч автомобілів «Toyota Prius». Зараз обговорюється можливість надання автомобілів «Mitsubishi». Крім того, Японія вже передала першу частину партії зимового однострою для поліцейських.

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе зазначила, що форма призначена для дільничних, які можуть працювати на вулиці 24 години.

«Вони повинні почувати себе комфортно», – наголосила Хатія Деканоідзе.

Вона зазначила, що за результатами атестації, які нещодавно завершилася, всі дільничні вже переатестовані і працюють на своїх дільницях. Проте зараз продовжується процес їхнього навчання, зокрема – у формі тренінгів.

«Дуже скоро ми отримаємо дуже освічених дільничних, які розуміють новий напрямок роботи – «Community policing», – зазначила Хатія Деканоідзе.

За словами заступника глави Національної поліції України Костянтина Бушуєва, поставлена Японською стороною кількість комплектів зимового одягу повністю відповідає сформованим потребам поліції.

«Відтак ми можемо говорити, що кожен дільничний, який працює на території, отримає зимовий комплект одягу виробництва Японії», – зазначив Костянтин Бушуєв.

За його словами, зимовий одяг виготовлений у чіткій відповідності до положень урядової постанови, яка регламентує вимоги до однострою поліцейських. Крім того, Костянтин Бушуєв детально розповів про елементи зимового форменого одягу дільничних офіцерів поліції.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register