Суспільство
Юні музикантики із Сновська вибороли нагороди на міжнародному та всеукраїнському конкурсах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/033433216-780x470.jpg)
Диплом 2 ступеня здобула юна музикантка Вікторія Шеремет (клас викладача Світлани Кузьменко) на дистанційному IV Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лютий фест» (м. Харків).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/417573944_928268019300734_508896479966324033_n-472x642.jpg)
Про це повідомляє Сновська музична школа.
Окрім того, нещодавно відбувся у дистанційному форматі Всеукраїнський патріотичний марафон-конкурс «Разом переможемо» за організації Продюсерського центру «Спалах» (м. Хмельницький).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/419242542_928268109300725_8609632002166901442_n-504x642.jpg)
Мистецька робота юної баяністки із Сновська Єлизавети Гаврилюк (клас викладача Світлани Кузьменко): виконання інструментального твору естрадної музики у номінації «інструментальний жанр» отримала схвалення журі конкурсу та була відзначена Дипломом 1 ступеню.