Жіночі сланці — взуття для літнього відпочинку

1

Найбільш зручним взуттям на думку багатьох являються женские сланцы. Це оптимальний варіант для спекотного літа та відпочинку біля водоймів. Найбільш мінімалістичне взуття, яке тільки можна уявити: до пласкої підошви кріпляться ремінці або перемичка, які забезпечують фіксацію на ступні.

Різноманіття варіантів

На відміну від в’єтнамок, сланці більш зручні. Кріплення у в’єтнамок може натирати та подразнювати шкіру між пальцями. В сланцях ця проблема вирішена за рахунок зручної перемички, яка повністю огортає ступню. Сучасні виробники пропонують тисячі варіантів, серед яких кожна дівчина знайде оптимальний. Є вибір спортивних брендів, кольорів, матеріалів.

Сама назва взуття походить від старого слова «стлати», тобто «стелити». Сучасні моделі дуже стильні, відмінно поєднуються з різним одягом.

Як вибрати взуття?

Незважаючи на простоту конструкції, на вибір також прийдеться витратити часи. Інакше сланці можуть бути незручними і навіть небезпечними. Головні критерії вибору:

  • Розмір — важливо враховувати не тільки довжину, але і ширину. Деякі моделі мають досить жорстку перемичку з гуми. Якщо ширина буде недостатньою, то ноги будуть зтиснуті.
  • Матеріали — більшість моделей виготовляють з гуми, але є взуття з ремінцями з тканини або шкіри. Важливо, щоб матеріал не викликав подразнення.
  • Виробник.

На останньому критерії варто зупинитися більш детально. Тільки відомі спортивні бренди, які цінують власну репутацію, можуть запропонувати дійсно зручні та безпечні сланці. Гума в них еластична та довговічна. Якщо мова йде про взуття для басейну або походу в душ після тренування, то слід обирати моделі, в яких неможливо послизнутися. Відомі виробники враховують всі ці особливості експлуатації, тому випускають цілком безпечні сланці.

Для жінок є моделі на високій підошві, які вважаються найбільш модними. Це найкращий варіант для відпочинку біля моря: вдень сланці одягаються на пляж, а ввечері підходять для прогулянок біля моря, покупок сувенірів та інших розваг.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register