Зроби селфі на Чернігівщині та візьми участь у конкурсі

2a530e1fef485a643f17598379602829

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації спільно з обласним турінфоцентром проводять фотоконкурс «Селфі на Чернігівщині».

Мета: привернення уваги жителів області та її гостей до унікальних надбань Чернігівщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові набирає обертів флешмоб із музейного селфі

Умови участі в конкурсі:

  1. Учасниками можуть бути як жителі Чернігівщини та України, так і представники інших країн.
  2. Для участі в конкурсі необхідно сфотографуватися на тлі пам’яток Чернігівщини. На фото, крім портрета (або групового фото), має бути чітке та пізнаване зображення пам’ятки області (можливий офіційний надпис, табличка).
  3. Надіслати на електронну адресу tic.chernihivregion@gmail.comкоротку інформацію про автора (ПІП, місце проживання (на Чернігівщині або в іншій області/країні), дата створення фото і контакти) та одне фото з одного об’єкта (кількість фото з різних об’єктів від однієї особи – не більше 5) із позначкою «конкурс селфі». (Фото повинно мати також оригінальний підпис).
  4. Фото та інформацію надсилати до 30 червня поточного року.

1 липня фото, що надійшли на конкурс, будуть розміщені на сайті Чернігівщина туристична. Переможця буде визначено шляхом відкритого голосування, яке триватиме до 30 жовтня.

Нагородження переможця та призерів відбудеться під час підбиття підсумків обласного конкурсу «Чернігівщина туристична – вибір року: 2019» у кінці поточного року (дата буде повідомлена додатково).

Переможець і призери отримають сертифікат на подорож/послуги та інші цінні подарунки.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register