«Буревісник» поки що без набраних очок

Домашніми матчами проти хмельницького «Новатора» чернігівський «Буревісник – ШВСМ» продовжив свої виступи у національній волейбольній Суперлізі. До звітного поєдинку команди підійшли з діаметрально протилежними попередніми результатами. У першому турі сіверські волейболісти зазнали двох поразок від волейбольного клубу «МХП – Вінниця», а подільська команда, навпаки, показала стовідсотковий результат у грі проти харківської «Юридичної академії».

Перший матч у Чернігові розпочався з безкомпромісної боротьби і, як наслідок, переможця в першій партії команди визначили лише на тай-брейку. Більш вправними виявилися саме господарі, які й перемогли за рахунку 28:26. Проте в наступних партіях саме більш досвідчені спортсмени з Хмельниччини зуміли дотиснути чернігівських студентів, тричі перемігши з рахунком 25:20, 25:13 та 25:19.

«Буревісник – ШВСМ» (Чернігів) – «Новатор» (Хмельницький) – 1:3 (28:26, 20:25, 13:25, 19:25)

Наступний матч також не приніс позитивних емоцій уболівальникам чернігівського клубу, які зібрались підтримати свою команду на трибунах університетського спортзалу. Повторний поєдинок також завершився перемогою гостей із Хмельницького. У двох перших сетах доволі легко переміг саме «Новатор» — 25:15 та 25:20. А ось певна розслабленість у третій партії дала можливість чернігівському «Буревіснику» знову ж таки на тай-брейку вирвати перемогу з рахунком 27:25. Проте зачепитися бодай за очко у цьому матчі чернігівцям так і не вдалося. Попри надзусилля чернігівських волейболістів, кінцівка четвертої партії була за гостями, які дотиснули господарів з рахунком 25:23.

Після двох зіграних турів чернігівський «Буревісник – ШВСМ» не набрав жодного очка, вигравши при цьому лише дві партії. Додати позитивних емоцій своїм вболівальникам чернігівці намагатимуться вже 10 та 11 листопада і Харкові, де зіграють свої наступні поєдинки проти місцевої «Юридичної академії».