Спорт

Чемпіонат області з футболу: на стадіоні зустрілися команди з Коропа та Бахмача

У Коропі боролися за чемпіонство області футболісти Коропа з «ФК Бахмач». Перед початком ігор коропський тренер команди Олег Сагань говорив про те, що хлопці часто починають боротьбу відразу з поразок, склад команди заслабкий, та все ж вірив в перемогу.

Розпочався перший тайм. Відразу було помітно, що наша команда готова тільки до перемоги. Як могли старалися, але після 45 хвилин рахунок незмінний 0:0.

Про це повідомляють у відділі сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради.

У другому таймі Олексій Осипенко двома потужними ударами (один зі штрафного, другий пенальті) виводить свою команду вперед 2:0.

Всередині другого тайму Денис Євдокименко збільшує перевагу у грі 3:0. Воротар команди Артем Козачок порушує правила, суддя ставить одинадцятиметровий – 3:1.

Під кінець гри Андрій Нацик ставить крапку у грі — 4:1. «ФК Короп» перемагає «ФК Бахмач».

Олег Сагань прокоментував: «Всі зіграли класно, напевно, трішки краще — Нацик та Гаркавий».