Чернігівець виборов 1-е місце на Чемпіонаті України з велоспорту

У місті Дніпрі з 3 червня по 2 липня тривав Чемпіонат України з велоспорту на шосе з олімпійських дисциплін.

У перший день змагань в індивідуальній гонці на час 20 км вихованець КПНЗ ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради Андрій Пономар виборов 1-е місце.Снимок

В командному заліку, в цій же гонці, команда Чернігівської області посіла 2-е місце, поступившись лише одним очком команді Миколаївського вищого училища фізичної культури.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Наталія Кривоус.

У другий день змагань в індивідуальній груповій гонці (89 км) Андрій Пономар фінішував другим. Таким чином, команда Чернігівської області посіла 2-е місце.

Зазначимо, що за результатами попередніх стартів Андрій пройшов відбір на олімпійський юнацький фестиваль і вже наступну свою гонку спортсмен проведе у Хорватії.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.