Чернігівка здобула «золото» на Кубку Європи з дзюдо

Під час чергового етапу Кубка Європи з дзюдо серед юніорів вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Казакова здобула «золото» у вазі до 78 кг. Спортсменка поповнила скарбничку української збірної у перший змагальний день.

У півфіналі Анна здолала турчанку Агас, а у фіналі менш ніж за пів хвилини перемогла ще одну представницю Туреччини Ціцек.

Загалом наша команда посіла шосте місце в загальномедальному заліку, здобувши шість нагород. Змагання, участь в яких взяли понад 400 спортсменів з 24 країн, тривали два дні у польській Познані.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv