Чернігівська «Легенда» програла у принциповому поєдинку (Фото)

У перенесеному матчі 8 туру чемпіонату України з жіночого футболу чернігівська легенда на власному полі поступилася харківському «Житлобуду-1» з рахунком 0:2.

dsc_0056

Команди активно розпочали гру, обінюючись небезпечними моментами, однак відзначитись судилося саме гостям. На 30-й хвилині зустрічі харків`янки відкрили рахунок.

Другий тайм пройшов за переваги «Житлобуду-1», і на 64-й хвилині матчу футболістки команди гостей подвоїли свою перевагу 0:2.

У турнірній таблиці чернігівська команда знаходиться на 3-й позиції, в активі «Легенди» 16 очок. Лідирують дві харківські команди: «Житлобуд-1» має 23 пункти, одним очком йому поступається «Житлобуд-2».

Відеоогляд поєдинку між «Легендою» та «Житлобудом-1» з`дивіться на ЧЕline завтра.