Чернігівська спортсменка встановила світовий рекорд

У німецькому Мюнхені завершилися змагання етапу світового Кубка з кульової стрільби, на якому українські спортсмени поповнили скарбничку збірної 4-ма медалями – три з яких найвищого ґатунку.

Власниками нагород стали чернігівка Олена Костевич та Олег Омельчук.

Олімпійська чемпіонка була першою у змаганнях з пневматичного пістолета (10 метрів) й взяла «бронзу» у змаганнях із малокаліберного пістолета (25 метрів). Разом з Олегом вона здобула «золото» в міксті з пневматичного пістолета (10 метрів), встановивши світовий рекорд.

Окрім «золота» в тандемі з Оленою, Олег Омельчук святкував перемогу у змаганнях із пневматичного пістолета (10 метрів) й також зі світовим рекордом.

Ці чудові здобутки дали змогу українцям посісти друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Китаю. За нашими спортсменами розташувалася команда з Росії.

Джерело: НОК України