Чернігівці привезли медалі з чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387740721_624420013212290_43056989242276317_n-e1697014190969-780x470.jpg)
У період із 1 по 7 жовтня в м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молоді до 23 років. У змаганнях брали участь майже 300 спортсменів.
Про це повідомляють у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Представники Чернігівської області в змаганнях серед юніорів до 20 років Андрій Ревко у ваговій категорії 61 кг здобув золоту медаль та Микита Рубановський у ваговій категорії 109 кг – срібну.
Спортсмени виконали норматив відбору на чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, що відбудеться в період із 13 по 24 листопада 2023 року в м. Гвадалахара (Мексика).
Важкоатлети – вихованці Комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ «Атлет»» Чернігівської міської ради. Тренують спортсменів Василь Почкай, Олександр Овчаренко та Дмитро Шолох, Олександр Мощенко.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387741381_624420009878957_7841127871711321265_n-482x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv