ЧЄ-2020 з біатлону: збірна з чернігівцем у складі виграла золото в змішаній естафеті

У четвер, 27 лютого, в білоруських Раубічах в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася класична змішана естафета.

Збірна України, яку представляли Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний, виграла золоті медалі.

Під час усіх перегонів наша команда боролася за перемогу зі збірною Білорусі, і боротьба ця тривала аж до заключної стрільби. На останньому рубежі Підручний відстрілявся без промахів, тоді як білорус Сергій Бочарніков настріляв коло штрафу.

Для Підручного останні два кілометри дистанції стали колом пошани. Дмитро фінішував першим із прапором України.

На останньому колі срібло і бронзу ділили Росія та Норвегія, у Бочарнікова на фінішний спурт просто забракло сил. Віце-чемпіонами Європи стали росіяни.

Для України це четверта медаль у чотирьох перегонах чемпіонату Європи-2020. Раніше Підручний і Підгрушна завоювали, відповідно, бронзу і срібло в супермікстах, а Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко здобули бронзу в сингл-міксті.

Джерело: sport.ua

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv