«Легенда» продовжує боротьбу за медалі

24 березня в Чернігів після зимової перерви повернувся жіночий футбол. У першому домашньому матчі нового року чернігівська «Легенда-ШВСМ» приймала дніпровську «Злагоду-Дніпро-1». Гра відбулася на чудовому стадіоні «Чернігів-Арена».

Одразу можна сказати, що поєдинок видався важким для обох команд. У першому таймі нагоди для результативного завершення атаки мали як господарі, так і гості. Перший тайм добігав до логічного нічийного завершення, коли на 45-й хвилині остання атака «Легенди-ШВСМ» призвела до взяття воріт. «Гол у роздягальну» забила Христина Перевізник 1:0.

У піднесеному настрої футболістки з Чернігова розпочали і другий тайм. Доволі швидко вони збільшили свою перевагу — гол на свій рахунок записала Софія Соломаха — 2:0. Цей момент так і залишився останнім результативним у цьому матчі.

Незважаючи на всі намагання обох команд, результат на табло так і не змінився. В підсумку, домашня перемога 2:0, і три залікові пункти йдуть в актив підопічним Володимира Кулика.