Спорт

Наші лижники вибороли низку нагород на чемпіонаті України серед юніорів

У період із 22 по 26 вересня Чернігів приймав чемпіонат України з лижних перегонів на лижоролерах серед юніорів і юніорок. Представники Чернігівської області на різних дистанціях завоювали вісім медалей.

Олександр Лісогор переміг у перегонах в/с, 15 км, у перегонах к/с, 7,5 км і в кросі, 3 км.

Володимир Аксюта посів ІІ місце в перегонах в/с, 15 км і в перегонах к/с, 7,5 км

Марія Чамар виборола ІІІ місце в перегонах в/с, 3 км

Віталій Ільченко посів ІІ місце в перегонах в/с, 15 км, ІІІ – з кросу, 8 км.

Переможці та призери – вихованці позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту» ЧОО ФСТ «Україна», та комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради.